Majowe Spotkania w Bibliotece cz.1

26 maja 2022 Wyłączono przez kulturoteka

W środę, 25 maja, przedstawieniem “Wiosna przyszła do Krecika” zakończyliśmy Majowe Spotkania w Bibliotece. W zajęciach brały udziały dzieci z przedszkoli i szkół z terenu Gminy Cegłów (Zespół Szkolny w Cegłowie, Filia ZS w Piasecznie, PSP w Wiciejowie, Przedszkole Niepubliczne Kraina Bajek). 13 maja, dzieci uczestniczyły w zajęciach z Panią Basią Supeł, autorką m.in. serii książeczek o Jadzi Pętelce (Basia Supeł pisze). 20 maja warsztaty komiksowe i pisania scenariuszy dla uczniów klas IV- VIII przeprowadził Zbigniew Masternak (prozaik, autor scenariuszy filmowych, reportażysta, piłkarz). 25 maja do Cegłowa zawitał Pan Teatrzyk z przedstawieniem dla najmłodszych dzieci. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Majowych Spotkań w Bibliotece.